Tlen

Tlen dla Mac

Polski multikomunikator

Tlen to darmowy komunikator internetowy. Obsługuje popularny protokół o tej samej nazwie, a także Gadu-Gadu i Jabbera.Tlen obsługuje najpopularniejsze w Polsce protokoły i na dodatek działa bez problemów. Jeśli korzystamy z konta Tlen, mamy do... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Poprawna obsługa protokołu Gadu-Gadu
  • Rozmowy głosowe i wideo
  • Obsługa wtyczek

Wady

  • Nie obsługuje rozmów głosowych i wideo z użytkownikami Gadu-Gadu
  • Niektórych opcji trzeba szukać

Bardzo dobry
8

Tlen to darmowy komunikator internetowy. Obsługuje popularny protokół o tej samej nazwie, a także Gadu-Gadu i Jabbera.

Tlen obsługuje najpopularniejsze w Polsce protokoły i na dodatek działa bez problemów. Jeśli korzystamy z konta Tlen, mamy do dyspozycji rozmowy tekstowe, głosowe oraz wideo. W przypadku Gadu-Gadu pozostaje nam tylko czat tekstowy, ale za to program nie ma problemów z importem listy kontaktów z serwera, czy wyświetlaniem statusów opisowych. Tlen obsługuje historię rozmów oraz blokowanie kontaktów, a także wtyczki rozszerzające funkcjonalność programu.

Tlen został wyposażony w bardzo przejrzysty interfejs, który niektórym może wydawać się zbyt minimalistyczny. Jest za to bardzo wygodny w obsłudze. Trochę lepiej można było rozwiązać opcję wyboru rodzaju rozmowy, bo aby do kogoś zadzwonić lub rozpocząć wideokonferencję trzeba się zdrowo naszukać odpowiedniej opcji. Poza tym program nie sprawia kłopotów. Każdemu znajomemu można przyporządkować zdjęcie lub awatar. Nasz aktualny status jest wyświetlany na pasku menu systemowego za pomocą ikonki o odpowiednim kolorze.

Tlen to komunikator, który wypada bardzo dobrze na tle konkurencji. Rozmowy wideo i poprawna obsługa Gadu-Gadu mogą mu przysporzyć wielu zwolenników.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

Tlen

Download

Tlen Mac OS X 7.0.2.1

Opinie użytkowników o Tlen

Sponsorowany×